Portál technické podpory

Pokud zde nenajdete to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat.
Potřebné informace pro vás rádi doplníme.

Změna DNS - nameserverů domény EU

Na adrese www.regzone.cz/eurid vygenerujte on-line žádost.

Do pole pro doménu zadejte do kolonky doménové jméno a zvolte „Hledat“. Po načtení údajů o doméně v dolní části stránky rozklikněte odkaz „Upravit doménu (DNS, technické kontakty)“, na další stránce v příslušných kolonkách smažete nepotřebné údaje a zadáte nové (např.: přepíšete adresy nameserverů, nebo identifikátor technického kontaktu). Pokud si přejete použít nameservery naší společnosti, pak jsou to tyto: ns1.regzone.cz , ns1.regzone.de a ns1.regzone.info

Pokud nemáte pro své nameservery vytvořený technický kontakt, můžete si jej vytvořit na stránkách www.regzone.cz:
Vytvořit nový kontakt domény .EU pomocí formuláře, jež se zde nachazí.

Změnu je možné potvrdit on-line pomocí ZONER autorizačního kódu kontaktu nebo off-line pomocí formuláře. O autorizační kód kontaktu zažádáte kliknutím na odkaz zaslat autorizační kód. Autorizační kód bude zaslán na emailovou adresu osoby, kterou jste vybrali pro autorizaci změny.Jakmile Vám bude heslo doručeno zadejte jej do kolonky Autorizační kód, poté klikněte na tlačítko Potvrdit.

V případě, že si přejete provést potvrzení pomocí papírové žádosti, zvolte možnost písemné potvrzení a zadejte emailovou adresu, kam ma být formulář zaslán. Pro potvrzení je zapotřebí formulář podepsat autorizujicí osobou, podpis úředně oveřit a zaslat jej na naši korespondenční adresu:
ZONER software, a.s., Nové sady 18, 602 00 Brno

Důležité upozornění:

V případě, že byste chtěli upravit DNS záznamy pomocí A, MX, TXT, CNAME záznamů,
pak proveďte tuto úpravu přes sekci "Správa DNS" ve Vašem centru administrace. Více informací naleznete také v nápovědě o nastavení DNS záznamů.

V případě dotazů informujte naši zákaznickou podporu 24/7. nebo nám napište na admin@zoner.cz, kde Vám rádi pomůžeme.