Portál technické podpory

Pokud zde nenajdete to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat.
Potřebné informace pro vás rádi doplníme.

Úprava údajů kontaktu domény CZ

Včetně možnosti odkrytí neveřejných, případně skrytí veřejných údajů

V sekci Nastavení a správa domény klikněte na velké tlačítko "Domény .CZ" a zadejte název Vaší domény, kde po vyhledání klikněte na kontakt, jehož údaje chcete upravit. Znáte-li identifikátor svého kontaktu, lze jej rovnou vyhledat v téže sekci vyhledáváním v poli Informace o kontaktu, změny a nastavení. Po načtení kontaktu rozklikněte odkaz „Upravit kontakt“ ve spodní části stránky.

V dalším kroku vyplňte nebo přepište údaje, které si přejete změnit, některé údaje lze skrýt či naopak zvřejnit. Poté postupujte dále kliknutím na tlačítko „Pokračovat“.

  • V souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR)  jsou údaje jako telefon, fax, DIČ, e-mail či e-mail pro oznámení skryté. Pro jejich úpravu je třeba tyto údaje nejprve v prvním kroku odkrýt, teprve poté bude možné provést jejich aktualizaci.

Změnu je možné potvrdit on-line pomocí ZONER autorizačního kódu kontaktu, nebo off-line pomocí písemného formuláře.

O autorizační heslo kontaktu zažádáte kliknutím na odkaz: „Zaslat autorizační kód“. Jakmile Vám bude heslo doručeno, zadejte jej do kolonky Autorizační kód a klikněte na tlačítko „Potvrdit“.

V případě, že nemáte dostupný email u kontaktu, nebo si z jiného důvodu přejete provést potvrzení pomocí písemné žádosti, zvolte možnost písemné potvrzení a zadejte emailovou adresu, kam má být písemná žádost zaslána. Písemnou žádost s úředně ověřeným podpisem oprávněné osoby (vlastník kontaktu) zašlete na naši adresu:
ZONER software, a.s., Nové sady 18, 602 00 Brno

V případě, že žádáte o změnu údajů v polích Jméno a příjmení nebo Organizace, je písemná žádost vyžadována vždy.