Portál technické podpory

Pokud zde nenajdete to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat.
Potřebné informace pro vás rádi doplníme.

Seznam služeb

Část Seznam služeb Vám v přehledné tabulce zobrazuje základní technické parametry používaných služeb na Czechii, které jsou přiřazeny k tomuto účtu.

Seznam služeb:

Význam jednotlivých položek:

  • č. - pořadové číslo služby
  • x - aktuální stav vaší služby. Snadno tak zjistíte, zdali je doména v plném provozu, zdali je ve zkušebním bezplatném provozu, zdali nehrozí přerušení provozu domény pro nezaplacení faktury atd. Význam symbolu aktuálního stavu služby naleznete tak, že kursorem myši najedete na ikonu stavu.
  • služba - varianta objednané služby.
  • doménové jméno - název Vašeho doménového jména.
  • detail - odkaz na detailní zobrazení informací o dané službě.

Tlačítko Detail zobrazí další údaje o Vaší doméně. Zde můžete přidávat nové kódy pro formuláře, kódy pro chráněné přístupy, přidávat aliasy, domény třetí úrovně, vytvářet úlohy pomocí plánovače úloh, či zřídit databázi a nebo samostatný FTP účet. Dále v záložkách "Technické parametry" a "Elektronicka pošta" naleznete přístupová hesla k FTP účtu a k účtu postmaster.

Odkaz Přidat novou službu umožní pod tento účet přiřadit novou službu - další doménu nebo internetovou prodejnu. Výhodou takového postupu je, že nemusíte opětovně zadávat kontaktní údaje, neboť se použijí údaje z aktuálního účtu a máte přehled o všech provozovaných služeb k dispozici pod jedním účtem.