Portál technické podpory

Pokud zde nenajdete to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat.
Potřebné informace pro vás rádi doplníme.

CzechiaApps

Systém pro správu open-source aplikací, který za vás vyřeší instalaci a aktualizace.

 • Import již nainstalované aplikace

  Pokud již máte u své domény aktivován webhosting, který splňuje parametry pro správu aplikací systémem CzechiaApps (varianta Linux nebo Linux Plus) a již máte nainstalovanou OpenSource aplikaci - např. WordPress, kterou jste ovšem neinstalovali pomocí systému CzechiaApps - můžete tuto aplikaci do systému CzechiaApps naimportovat.

  24.5.2016 | Rubrika: CzechiaApps

 • Co potřebuji pro využívání CzechiaApps?

  Služba CzechiaApps vám umožňuje jednoduchou online instalaci nejoblíbenějších Open Source aplikací pro správu webů, diskuzních fór, blogů, e-shopů a dalších služeb. V této sekci najdete jednoduché návody pro instalaci a nastavení různých aplikací z nabídky CzechiaApps. Co budete potřebovat pro aktivaci této služby?

  24.5.2016 | Rubrika: CzechiaApps

 • Seznámení se službou CzechiaApps

  CZECHIA.com vám již celou řadu let přináší webhostingové služby na profesionální úrovni. Nyní vám přinášíme doplněk k našim hostingovým programům Linux a Linux Plus, který vám umožní velmi jednoduchou instalaci nejoblíbenějších Open Source aplikací pro správu webů, blogů, e-shopů, diskusních fór a jiných portálů. Zde najdete návody pro zřízení různých aplikací z nabídky CzechiaApps.

  10.1.2016 | Rubrika: CzechiaApps