Portál technické podpory

Pokud zde nenajdete to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat.
Potřebné informace pro vás rádi doplníme.

Seznam zpráv

Lišta pod rozdělením hlavních funkcí slouží k zadávání příkazů pro poštu specifických: psaní nových zpráv a interakci se zprávami přijatými - jejich označování, přeposílání do spam laboratoře, zobrazování různých příznaků a také vyhledávávní. Parametry zobrazení či hledání zadáte po rozkliknutí příslušné ikony.

V hlavní části se zobrazí seznam zpráv, které obsahuje složka, kde se nacházíte - přepínat je můžete v levém menu. Dole se nachází řádek s informacemi o tom, které zprávy se zobrazují a kolik jste jich celkem obdrželi.

Počet všech zpráv se může lišit od počtu nepřečtených zpráv, jejichž počet je uveden v závorkách v hlavní složce zpráv.

Pole "Předmět" označuje titulek zprávy, který odesílatel uvedl. "Od" zobrazuje odesílatele zpráv nebo adresu, ze které byla zpráva odeslána. V poli "Datum" se zobrazí datum odeslání zprávy. Poznámka: Zobrazování či skrytí jednotlivých sloupců, jejich řazení a řazení zpráv podle nich nastavíte přes ikonu ozubeného kola v popisné liště zpráv v hlavní části.

Na této stránce se také zobrazí tabulka aktuálních zpráv. Nepřečtené zprávy jsou označeny tučně, přečtené standardním písmem. Vlevo jsou políčka určená k označení zprávy. Označené zprávy lze přesouvat do složek nebo odstranit.

Doporučujeme k přečtení: