Portál technické podpory

Pokud zde nenajdete to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat.
Potřebné informace pro vás rádi doplníme.

Seznam zpráv

Prichozi posta

Lišta pod rozdělením hlavních funkcí slouží k zadávání příkazů pro poštu specifických: psaní nových zpráv a interakci se zprávami přijatými - jejich označování, zobrazování různých příznaků a také vyhledávávní. Paramtry zobrazení či hledání zadáte po rozkliknutí příslušné ikony.

V hlavní části se zobrazí seznam zpráv, které obsahuje složka, kde se nacházíte - přepínat je můžete v levém menu. Dole se nachází řádek s informacemi o tom, které zprávy se zobrazují a kolik jste jich celkem obdrželi.

Počet všech zpráv se může lišit od počtu nepřečtených zpráv, jejichž počet je uveden v závorkách v hlavní složce zpráv.

<!--

Následuje lišta se třemi tlačítky. První zleva je rozbalovací seznam složek. Tento seznam zobrazuje složky, které aktuálně využíváte. Jakákoliv vybraná zpráva bude přesunuta do vybrané složky, když kliknete na tlačítko "Přesunout", přičemž je možné přesunout více zpráv najednou. V pravé části lišty je tlačítko, kterým lze odstranit vybrané zprávy. Vyberte zprávy, které chcete vymazat a klikněte na "Odstranit".

--!>

Pole "Předmět" označuje titulek zprávy, který odesílatel uvedl. "Od" zobrazuje odesílatele zpráv nebo adresu, ze které byla zpráva odeslána. V poli "Datum" se zobrazí datum odeslání zprávy. Poznámka: Zobrazování či skrytí jednotlivých sloupců, jejich řazení a řazení zpráv podle nich nastavíte přes ikonu ozubeného kola v popisné liště zpráv v hlavní části.

Na této stránce se také zobrazí tabulka aktuálních zpráv. Nepřečtené zprávy jsou označeny tučně, přečtené standardním písmem. Vlevo jsou políčka určená k označení zprávy. Označené zprávy lze přesouvat do složek nebo odstranit.