Portál technické podpory

Pokud zde nenajdete to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat.
Potřebné informace pro vás rádi doplníme.

Základní údaje

Základní údaje, které se vám zobrazí pro přihlášení do Centra administrace, jsou využívány pouze pro fakturaci Vašich služeb - nejsou to tedy údaje, které využívá registrační organizace. Zkontrolujte si prosím, zda uvedené informace odpovídají současnému stavu.

Pokud potřebujete uvedené fakturační a kontaktní údaje změnit, klikněte na modré tlačítlo "změnit" a vyplňte potřebné údaje. Změny proveďte tlačítkem "potvrdit".

Změna těchto údajů nemá žádná vliv na registrační záznamy domény u registračních organizací. Jedná se pouze o interní adresu odběratele - vlastník domény se může lišit.

Správa doménových jmen

Seznam služeb

V tabulce jsou zobrazeny základní technické parametry používaných služeb.

Do této nabídky se rovněž kdykoliv dostanete i přes stejnojmennou položku v levém menu.

Zprávy poskytovatele

V Centru administrace máte přístup ke všem zprávám poskytovatele, které jsme Vám odeslali na Váš kontaktní e-mail. Jedná se například o výzvy k úhradě či informace o provedené změně služby. Duplikáty zpráv v Centru administrace Vám slouží pro případ, že by původní zpráva z nějakého důvodu nedorazila do Vaší e-mailové schránky nebo došlo omylem k jejímu smazání. Všechny zprávy si tak můžete velice jednoduše a efektivně dohledat.

Význam jednotlivých položek:

  • č - pořadové číslo zprávy
  • x - označení zprávy
  • předmět - předmět zprávy. Kliknutím na něj si zobrazíte celou zprávu.
  • datum - datum odeslání zprávy

    Tlačítkem "smazat" smažete danou zprávu.